Historia GRANO

Coraz łatwiej kupić różnorodną żywność bezglutenową, to radośnie brzmiący fakt. Niestety, jakość i skład większości produktów na rynku pozostawiają wiele do życzenia - mocno przetworzone, masowe wyroby pełne soli, cukru i szkodliwych polepszaczy to prosta droga do niedoborów, niestrawności i innych kłopotów zdrowotnych.

GRANO Mąka Gryczana Biała
Kłos zboża tło

Jesteś tym, co jesz! Ta maksyma napędza do działania nasz zespół pasjonatów, którzy lwią część życia spędzili zdobywając doświadczenie i wiedzę w zakresie zdrowego żywienia. Dzięki ich pracy możemy zapewnić, że wszystkie produkty w ofercie sklepu Grano opracowane zostały z myślą o zachowaniu jak najlepszej wartości odżywczej i doskonałego smaku, z pełną gwarancją bezpieczeństwa osób na dietach wykluczających gluten.

Skąd ta gwarancja?

Własne młyny, ciągi produkcyjne i laboratorium zapewniają 100% kontroli nad jakością. Stale ulepszamy nasze produkty stosując wyłącznie najwyższej jakości, bezpieczne surowce od zaufanych partnerów oraz najnowszą wiedzę naukową. To dlatego z naszymi mąkami wszystko wychodzi lepiej, a dzięki gotowym mieszankom piekarniczym możesz codziennie jeść świeży bezglutenowy chleb przygotowany w domu w kilka chwil - bez żadnych obaw o zdrowie! Wielu mówi, że nasz jest najlepszy na rynku ;)

Sprawdź nasze produkty.

Dzięki bogatej ofercie firmy GRANO możesz odkrywać nowe smaki zdrowej kuchni każdego dnia!

GRANO Obraz kopca mąki
GRANO Zielony klos bio

Produkty marki GRANO ze znaczkiem „przekreślonego kłosa” !

Produkt certyfikowany przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej – członka europejskiej organizacji AOECS (Association of European Coeliac Societies).

Dowiedz się więcej na stronie Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej celiakia.pl.


Scroll Top icon